Make your own free website on Tripod.com
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER FİYATLAR REFERANSLAR KAMPANYALAR İLETİŞİM

ALARKO - Paslanmaz HİDROFORLAR APH SERİSİ

 

Ürün Dokümanları

Broşür

Kullanım Kılavuzu

Teknik Veriler

Pompa Eğrileri

Hidrofor Boyutları

Hidrofor Seçimi

 

Hidrofor Seçim Programı için Tıklayınız..

ALARKO YETKİLİ SERVİSLER

ÇELTEKS Müh.Ltd.Şti
 
Tel 0 212 5896174
Fax: 0 212 5874281
E-mail info@celteksmuh.com

 

444 0 128

Müşteri Danışma Hattı

 

 

ALARKO - Paslanmaz HİDROFORLAR APH SERİSİ

Alarko Carrier hidrofordaki yarım yüzyıla yaklaşan deneyimi ile APH hidroforu üretti.

İçme ve kullanma, proses ve sulama sularının sürekli ve istenilen seviyede, güvenilir ve ekonomik koşullarda basınçlandırılması için...

 

Geniş Ürün Yelpazesi

Maksimum 210 m³/saat debi, 10 bar basınca kadar değişik koşullara ve gereksinimlere cevap verebilecek geniş standart ürün yelpazesi ve kapasite aralığı.

 

Kaliteli Hizmet

Alarko APH hidroforları, su basınçlandırma alanının öncü kuruluşu Alarko Carrier’in satış ve hizmet garantisi ile tüm Türkiye’de.

Uzman ve yetkili bayilerle doğru ürün seçimi ve doğru montaj. Eğitimli ve yetkili servislerle ücretsiz ilk çalıştırma, garantili bakım.

2 yıl garanti.

Orjinal yedek parça temini

 

Güvenilir Yüksek Teknoloji, Çeşitli Avantajlar

APH Hidrofor Pas Yapmaz. Çünkü APH hidroforda kullanılan komponentler, pas üretmeyen malzemeden yapılmıştır.

Teknolojinin gelişmesi, su kullanan armatürlerin, eşyaların cihazların hassaslaşması, kullandığımız suyun da temiz olmasını gerekli kılıyor.

Alarko paslanmaz hidroforları passız, temiz su taşıma gereksinimine cevap veriyor.

 

APH Hidrofor’da Frekans Kontrolü Opsiyonu Var

Pompa devrindeki %10’luk azalma debide %10, basınçta %21, güçte %33 azalma anlamını gelmektedir. Dolayısıyla azalan debi ve basınç ihtiyaçlarına göre pompa devrini düşürmek büyük enerji tasarrufu sağlar.

APH hidroforlarda bir pompa frekans kontrollü çalışırken diğerleri aç-kapa şeklinde çalışır. Frekans kontrollü çalışan pompa hep aynıdır. Hidrofor frekans kontrollü pompa ile çalışmaya başlar. Maksimum devrine geldiği halde istenen basıncı sağlayamazsa, ikinci pompa maksimum devir ile tam kapasitede devreye girer.

 

APH Hidrofor’da Jokey Pompa Alternatifi Var

Debi ihtiyacının sınırları aşırı değişken ise jokey pompalı hidrofor kullanmak ilk yatırım ve kullanım konforu açısından daha iyidir. Jokey pompa ana pompa ile (yaklaşık) aynı basıncı veren ama elektrik gücü ve debisi iki veya üç kat düşük olan bir pompadır. Hidroforda önce jokey pompa devreye girer. Jokey pompa ihtiyacı karşılayamaz ve basınç yükselemezse bu durumda ana pompa (veya pompalar) devreye girer. Küçük pompanın demeraj akımı, yarattığı ses, yarattığı koç darbesi büyük pompaya göre çok daha azdır. Böylece hem elektrik tüketimi daha az olur hem de daha konforlu bir çalışma sağlanır.

 

APH Hidrofor İsteğinize Göre Biçimlendirilebilir

Standart hidroforlarımızda optimum tasarım bizim tarafımızdan hazırlanmış durumda. Ama eğer isterseniz, sisteminizin gereksinimine göre hidroforu biçimlendirebiliyoruz. Sisteminizi gereksinimlerinize göre birlikte kuruyoruz

 

 

Hakkımızda | Ürünler | Fiyatlar | Referanslar | İletişim