Make your own free website on Tripod.com
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER FİYATLAR REFERANSLAR KAMPANYALAR İLETİŞİM

CARRİER-XPOWER-SLİNTECH

 

Ürün Dokümanları

 

Kullanım Kılavuzu

Carrier Inverter Teknolojisi

Carrier Air4Life

Fiyat Listesi

 

ALARKO YETKİLİ SERVİSLER

ÇELTEKS Müh.Ltd.Şti
 
Tel 0 212 5896174
Fax: 0 212 5874281
E-mail info@celteksmuh.com

 

444 0 128

Müşteri Danışma Hattı

 

Daha İyiyi İsteyenlerin Doğal Seçimi

XPOWER SilenTech Duvar Tipi klimalar:

Carrier’in DC inverter teknolojisinin gücü ve A sınıfı enerji tasarrufu ile (53 HQV 025 ve 53 HQV 035  modellerinde) klima performansında zirve

- Maksimum konfor

- Maksimum tasarruf

- Maksimum sessizlik

 

Model:

53 HQV (İç ünite 42 HQV, dış ünite 38 VYX)

 

Konforun Yeni Teknolojisi

YENİ, çünkü Xpower, çevre koşullarına çok yüksek düzeyde hassasiyet gösterirken aynı zamanda en iyi konfor koşullarını sağlamak isteyenlerin doğal tercihidir.

XPower ile konfor, sessizliğin çekiciliği, tasarımın uyumu, hava kalitesinin hoşluğu ile yaşanır.

Aynı zamanda bu konfor çok düşük enerji tüketimiyle, yani kullanıcıya tasarruf ettirerek sağlanır. XPower’ı seçince “en iyiyi” beklemekte haklısınız.

 

% 40 KAZANDIRAN Inverter Teknolojisi

XPower Silen-Tech’in sofistike DC inverter teknolojisinde mükemmel bir ferahlık ve tasarruf için iki yeni kontrol sistemi birleştirilmiştir:

* PAM (Pulse amplitute modulation) ilk çalışma sırasında maksimum güç ve istenilen konfor koşullarına hızla erişilmesini sağlar.

* PWM (Pulse width modulation) PAM ile kısa sürede erişilen konfor sıcaklığının en verimli şekilde ve hassas olarak sürekliliğini sağlar.

Geliştirilmiş elektronik sistem yönetimi geleneksel sistemlere göre enerji tüketimini %40’a varan oranlarda düşürür.

 

XPOWER SilenTECH’in İnanılmaz Sessizliği

SilenTech DC inverterli split klima sektöründe en sessiz kompresöre sahip klimadır (Eurovent - Aralık 2004). DC inverter kompresör titreşimi en aza indirir, sadece odanızda değil duvarlarınızın dışındaki dünyaya da sessizliğin konforunu sunar.

 

Temiz Hava Kalitesinde Nano-Teknolojisi

“Air4Life” Nano-teknolojisi, Carrier’ın odamızda soluduğumuz havanın kalitesini mükemmeleştiren EN SON BULUŞUDUR. Hava temizleme sistemi “Nano-Silver” ve “Fotokatalitik Titanyum Nano Filtre”lerinden oluşur. Carrier’ın Nano-teknolojisi hava filtreleme kapasitesini farklı bir düzleme taşımıştır. (Nanometre ölçek olarak metrenin milyarda biridir. Nano-teknoloji, atomik-moleküler boyutta mühendislikle maddenin yepyeni özelliklerinin açığa çıkarılmasıdır. 21. yüzyılın en ileri teknolojisidir).

 

ANTİ-MOLD FİLTRE

Üzeri küf oluşumunu engelleyen madde ile kaplı ön filtre sayesinde büyük toz parçacıkları tutulur.

NANO GÜMÜŞ FİLTRE

Sterilize ve deodorasyon özelliği olan filtrenin Nano-gümüş partikülleri bakteri ve virüslerin içerisine girip, hücrelerinin büyümesini engeller ve yok ederler. Havayı temizler, kötü kokuları uzaklaştırır ve küf oluşumunu engeller.

NANO-FOTOKATALİTİK FİLTRE

Nano teknolojisi sayesinde çok küçük boyutlara indirilmiş TiO2 (Titanyum oksit) partikülleri Normal fotokatalitik filtreye göre daha etkilidir. Titanyum oksidin oksidasyon özelliğinden dolayı bakterilerin %99,9’u yok edilir, sigara, çöp, yemek ve kötü kokular ortamdan uzaklaştırılır. Filtre üzerinde bakteri oluşumu önlenir.

 

Mucidinden Gerçek Çevre Dostu Klima

Carrier Xpower serisi klimalarda yeni kuşak R410A soğutucu kullanılır. R410A’nın Ozon Tüketme Potansiyeli “0” ve “Toplam Eşdeğer Isıtma Etkisi- TEWI” ve enerji verimliliği bakımından en yüksek performansa sahiptir, tüm uluslararası çevre düzenlemelerine uygun bir soğutucudur.

Bugün bir çok marka klimada kullanılan R410A, Honeywell ve Carrier, 1995 yılında gerçekleştirdikleri bir çalışmayla, bu soğutucunun konut tipi klimalarda kullanılmasını sağladılar. (Bkz. Bültenler - “Teknik Bülten Sayı:4 ve 5”)

 

My Comfort- Tümüyle Özelleştirilebilen Konfor

Akıllı ve işlevsel uzaktan kumanda ile istediğiniz konfor koşullarına hızla erişim.

 

Carrier’den “3 Golden Quality- Altın Kalite”

GÜVENİRLİĞİ SERTİFİKALI

Carrier XPower klimalarının kalitesi ISO 9001 sertifikası ile ve ilk tasarımdan üretimin her aşamasına kadar uygulanan testlerle garanti edilir.

 

PERFORMANSI SERTİFİKALI

Klimaların performansı, hava koşullandırma cihazlarının Avrupa’da satılabilmesi için zorunlu olan Eurovent sertifikasıyla belgelidir.

 

GÜVENLİĞİ SERTİFİKALI

Carrier XPower sistemlerinin güvenlik standartları IMQ/VDE bel

 

 

Hakkımızda | Ürünler | Fiyatlar | Referanslar | İletişim