Make your own free website on Tripod.com
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER FİYATLAR REFERANSLAR KAMPANYALAR İLETİŞİM  

ALARKO-ATAG E YOĞUŞMALI

Ürün Dokümanları

Broşür

Broşür - SMART

Kullanım Kılavuzu

Kullanım Kılavuzu - SMART

Kullanım Kılavuzu - BRAINQ

Teknik Veriler

Fiyat Listesi

 

ALARKO YETKİLİ SERVİSLER
ÇELTEKS Müh.Ltd.Şti
 
Tel 0 212 5896174
Fax: 0 212 5874281
E-mail info@celteksmuh.com

 

444 0 128

Müşteri Danışma Hattı

 

ATAG-E YOĞUŞMALI KOMBİ

Avrupa’da enerji tasarrufu ve çevrenin korunması için resmen desteklenen kombi ve kazanlar.

Villalardan küçük apartmanlara, küçük ticari işletmelerden büyük oteller, turizm tesisleri, lokanta, restoran vb. gibi işletmelere, okul ve sosyal tesislere kadar geniş uygulama alanı.  

ATAG E - Orta boy kombide en verimli, en kompakt tasarım (26-32 kW)

 

%109,7 Süper Yüksek Verim

%30 Yakıt Tasarrufu

Baca gazlarının ısısının geri kazanılmasına dayanan üstün yoğuşma teknolojisi ve paslanmaz çelikten ısı eşanjörü ile Avrupa standartlarının üzerinde %109,7 verim (EN667’ye göre; kısmi yükte 36-30ºC, E26 modelleri).

ATAG patentli, özel tasarımlı paslanmaz çelik borulu ısı eşanjörü ile en yüksek düzeyde ısı transferi ve ömür boyunca aynı yüksek verim garantisi.

Geleneksel kombi ve kazanlara göre %30 yakıt tasarrufu; 2,88 m³/saat doğalgaz tüketimi (E26 modeli, 1.031 mbar/15ºC’da).

 

Benzersiz Modülasyon ve “Gradient Line” Teknolojileriyle Ekonomik Konfor

ATAG kombi ve kazanlarında “modülasyon” teknolojisi ile alev boyu enerji ihtiyacına göre %16-100 arasında ayarlanabilir ve “Gradient Line” teknolojisi ile sıcaklık artışı kontrol edilir. Böylece cihaz en uygun koşullarda, en düşük kapasite ile çalışır. 1 kW bile fazla enerji harcanmaz. Konfor sürekliliği sağlanır, cihazın çalışıp durması minimuma indirilir.

 

Çevre Dostu

Yüksek verimi ve yoğuşma teknolojisi sonucu AB’nin desteğini kazanan, standartların çok altında emisyon değerleri: Yıllık ortalama NOx emisyonu 5 ppm (E26-32 modelleri), CO emisyonu 8,5-11,3 ppm. CO2 emisyonu %9.

 

Üstün Özellikler

- Duvara yerleştirilir. Boyutları eş değerleri arasında minimumdur: ATAG E’nin genişliği 500 mm. Yer işgal etmez, yer kazandırır.

- Özel taze hava/atık gaz setleri yerleştirmede esneklik sağlar.

- Estetik görünümü ile iç ortama uyum sağlar.

- Hermetik yanma odalı olduğu için bacaya gerek gerek yoktur, yerleştirmede esneklik sağlar.

- Ani ısıtıcılı eşanjör ile hızlı sıcak su.

- Hızlı ve bol sıcak su: dakikada 16-17 litre, 38ºC’da kullanım sıcak suyu.

- Doğalgaz ve propan ile kullanılabilir.

- Kullanımda esneklik: Cihaz üzerindeki geliştirilmiş elektronik beyinli panelden kullanımın yanı sıra dış ortam sensörüne ya da oda sıcaklığına bağlı olarak çalıştırma (ATAG-Smart), programlı çalıştırma (ATAG-BrainQ) olanakları. Kaskad uygulamaları, farklı ısıtma devreleri, yüzme havuzları, boyler sistemleri gibi daha sofistike sistemler için gelişmiş Mad Q hatasız ayarlama.

 

Güvenilir, Sağlam, Uzun Ömürlü Üstün ATAG Teknolojisi

- Seramik Yakıcı: Özel malzemeden yapılma, ön karışımlı, minimum ısı kaybı, en düşük alev boylarında bile kararlı ve tam yanma, düşük emisyon.

- Paslanmaz Çelik Isı Eşanjörü: ATAG patentli, kanatçıksız düz paslanmaz çelik borulu, yüksek ve sabit verimli, uzun ömürlü.

- Özel Ateşleme Sistemi: Düşük ve yüksek kapasitelerde hassas iyonizasyon düzeneği ile sorunsuz ve sessiz ateşleme.

- NTC Sensörleri: NTC tipi elektronik sensörlerle hassas su akışı, tesisat gidiş/dönüş, baca gazı ve kullanım sıcak suyu sıcaklık kontrolü.

- Gelişmiş Beyin ve Arıza Kontrolü: Cihazın tüm işlev ve ayarlarını LCD ekrandan görme olanağı. Kendiliğinden arıza teşhisi ve gösterimi

- “Gradient Line”: Homogen sıcaklık artışı ve ideal modülasyon koşulları sağlanır.

- Tam Güvenlik: Emniyetli ve sessiz ateşleme sistemi, iyonizasyonla alev sönme kontrolü, 3 bar emniyet ventili, düşük ve yüksek gaz basıncı emniyeti, donmaya karşı 2 kademeli koruma, baca emniyeti, otomatik hava atma.

- Antiblok Sistem: Tıkanmayı önlemek için belirli zaman aralıklarında pompa otomatik çalışır.

- Arızasız Çalışma: ATAG kombi ve kazanlarında sık sık arıza yapan membran ve mikroşalter olmadığı için daha güvenli çalışma ve daha uzun kullanım süresi sağlanır.

 

ATAG Verwarming BV tarafından Hollanda’da üretşilen ve tüm Avrupa pazarında satılan en son model ATAG kombi ve kazanları Alarko Carrier güvencesi ve mühendisliğiyle Türkiye’de.

Yoğuşmalı Kazanları Neden Tercih Etmeliyim?

 

ÖNCÜ

GÜVENİLİR

YENİLİKÇİ

 

 

 

Hakkımızda | Ürünler | Fiyatlar | Referanslar | İletişim